View Single Post
Stary 09-09-2015, 22:16   #39
krystianen
FCP member
 
Avatar krystianen
 
Imię: Krystian
Zarejestrowany: 30-04-2013
Skąd: Poznań - Swarzędz
Model: Ford FOCUS MK3
Silnik: 2.0 TDCi 163KM - POWERSHIFT
Rocznik: 2013
Postów: 664
Domyślnie Odp: montaz fabrycznych czujników parkowania

Cytat:
Napisał jadja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fajnie ,że Cię to cieszy - ale mnie dopiero zadowolił montaż radia chińskiego na Androidzie z bluetoothem i oczywiście telefonem, 8" dotykowym panelem, telewizją, nawigacją (dowolną pracującą pod Androidem np sygic), odtwarzaczam wszelkich plików video i audio oraz wszelkich dodatków pracujących pod androidem, także poczty i internetu (przy wifi np z telefonu jest internet), gry i ponadto oczywiście radio z piękną aranżacją na ekranie i zapamiętywaniem 30 stacji. Ponadto dołożyłem kamerę cofania (dowolną a niekoniecznie tą drogą od forda) i działa bez modułu forda. Teraz cofam patrząc tylko w kolorowy ekran. Czujniki dodane z tą kamerą, przy numerze rejestracyjnym generują piski. Na ekranie oprócz obrazu mam także "drabinkę" z wyświetlaniem odległości. Samo radio łatwo jest wymienić. Trochę trudu z kamerą cofania. Radio i telefon oczywiście sterują się z kierownicy. Całość to ok 1800 zł - zależnie od ceny dolara.
Moze kolega podać model lub link do tego Chinskiego radia??
krystianen jest offline   Odpowiedź z Cytatem