View Single Post
Stary 19-08-2015, 12:39   #83
pieter029
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 01-12-2010
Model: Ford Galaxy
Silnik: 1.9 TDI
Rocznik: 2005
Postów: 3
Domyślnie Odp: Światła do jazdy dziennej - podłączenie elektryczne

Cytat:
Napisał taxidriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czemu kombinujesz masz na pierwszej stronie post #6 napisane schemat jak podpiąć jak chcesz to jeszcze raz napisze całość .
Po lewej stronie zdejmujesz zaślepkę deski masz dostęp do przewodów, potem bierzesz przekaźnik za 2 pln i podpinasz wg schematu z postu nr 6. Wyjęcie włącznika świateł jest banalnie proste ale podam jeszcze raz na tacy po to są fora . Wciskasz włącznik i przekręcasz do tyłu tak jak byś wyłączał światła. Najpierw sobie pooglądaj włącznik na fotkach a jeszcze lepiej gdzieś na złomie. Jak by coś pisz ....Ale chodzi ci o mk 2
kolego czytanie ze zrozumieniem się kłania, napięcie pozycji wziąłem bezpośrednio z lampy, nie chciałem wchodzić z kablami do środka, a podajesz mi lokalizację bezpieczników i przekaźników. Tak samo nie pytałem się jak podłączyć przewody do przekaźnika bo to jest błahostka, potrzebowałem przewodu pod maską na którym pojawia się napięcie po przekręceniu kluczyka i o to pytałem...

wracając do tematu światła założone i działają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. pod maską nic nie znalazłem, udało mi się przeprowadzić przewód do panelu z bezpiecznikami, dodatkowo korzystając z możliwości dałem na światła dzienne oddzielny bezpiecznik (wszystko założone jak z fabryki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
pieter029 jest offline   Odpowiedź z Cytatem