View Single Post
Stary 04-07-2015, 11:11   #24
matthewwlkp
ford::beginner
 
Avatar matthewwlkp
 
Imię: Maciej
Zarejestrowany: 12-06-2015
Skąd: Poznan
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 11
Domyślnie

Cytat:
Napisał gusiak11 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nie wiem co Ci dokładnie powiedzieli i nie wiem z kim rozmawiałeś i gdzie nie wszyscy co sie tym zajmują to jak piszesz profesjonaliści choć studia itd... by na to wskazywalo.
Może cena którą usłyszałeś jest tak skalkulowana ze zawsze sie opłąca lub praca jest wykonana na odpier...... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem co masz na mysli piszac nie widza różnicy miedzy... nie napisałes o co ty pytałeś..., generalnie renowacja lakieru w detailungu odbywa sie własnie przez polerownie... noo chyba ze polerownie to polerowanie a renowacja to lakierowanie no to tak jest różnica...



Można ręcznie... powodzenia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mechanicznie....
Maszyna 600
pady 3x 30
pasty 3x 45-65
kilka fibr... >50
dekontaminacja jakies 150zl
mycie wg zasad jakies 50-80zl (rekawica szampon)
wykonczenie woskiem >80zl
to o co mi umknęło jakieś 80-100zl
pomijam aspekty światła, miernika lakieru itd...

cirka daje jakies 1200-1300zl no pewnie wszystko zostaje tylo po co... pełna korektę lakier wytrzyma 4-5 raz max oczywisice przy wprawie która ''mówi" ile da sie z czego wyciągnąć
trzymanie tego na zaś... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz zrobienie tego byle jak to bez sensu, to lepiej oddac auto do byle lakiernika za 300zl zrobi korekte na futrze na pasice G3, zrobić tego dobrze nie zrobisz bo nie wiesz na co patrzeć jak patrzeć itd... nie jest to operacja na otwartym sercu, nie ma mgr. inż z polerowania ale zrobić to dobrze i nie popsuć nie jest łatwo... ale nie święci garnki lepią Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak to mawiają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za odpowiedz.
Maszynę mam. Kupilem jakies rok temu wraz z kompletem gąbek i futrem.
I teraz.
Co myślicie o pastach Menzerna jak tytaj:
http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5028652858

Zamierzam spróbować tego....

Druga sprawa- moj Ford bedzie przechodził wymianę progów, zastanawiam się jak później lakiernik dobierze kolor. Powinienem polerować auto przed malowaniem? czy raczej po poprawkach lakierniczych. Co jeśli kolor będzie dobrany do wypłowiałego teraz lakieru...?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
matthewwlkp jest offline   Odpowiedź z Cytatem