View Single Post
Stary 03-06-2015, 11:59   #18
Jakub1981
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jaką kancelarię ściągającą odszkodowania wybrać.

Zacznijmy od tego, iż duże kancelarie typu Votum czy EuCO to kancelarie tzw hurtownie. Wywalczą dla ciebie odszkodowanie ale na pewno nie NAJWYŻSZE bo prawie wszystkie sprawy kończą ugodą (idą w masówkę więc zamykają sprawy szybko). Jeśli chcesz walczyć o najwyższe dla ciebie odszkodowanie musisz się nastawić na minimum rok prowadzenia sprawy a nawet kilka lat (lecz im dłużej tym wyższa kwota). Mojej siostrze sprawę prowadziło EuCO i niestety się okazało prawdą to co pisałem powyżej. Wycofała sprawę i przekazała mniejszej kancelarii ale takiej, która dawała pisemnie gwarancję, iż będzie walczyć o MAXIMUM. Obsługiwał nas bardzo symatyczny doradca Pan Dawid Maciejczak z Łodzi. EuCO wywalczyło dla niej 20 tys a jego kancelaria 150 tys i do tego rentę. Nie wiem czy ten Pan jeszcze tam pracuje ale zawsze możesz spróbować się z nim skontaktować. 786202007. Moja siostra prowadziła sprawę około 2 lat temu więc nie dam Ci gwarancji ale polecam go serdecznie.

Bump:
Cytat:
Napisał hak64 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy wyborze kancelarii warto stosować się następującymi kryteriami:
- wysokość kapitału zakładowego,
- ochrona danych osobowych swoich klientów (zgłoszenie do GIODO),
- zakres działalności (kompleksowa obsługa, wraz z ewentualną cesją wierzytelności za szkody w mieniu, samochodami zastępczymi, obsługą prawną, itp),
- możliwość kredytowania, zaliczkowania, ponoszenia kosztów sądowych za zleceniodawcę,
- przejrzystość i jasność umów (brak klauzul wyłączenia odpowiedzialności, ukrytych kosztów, czy kar za odstąpienie od warunków umowy).
Na chwilę obecną te warunki spełnia jedynie Votum i EUCO, choć ta druga nie ma własnej kancelarii prawnej i ewentualne reprezentowanie interesu klienta w sądzie, zleca innym podmiotom.
Szczerze mówiąc mówisz głupotę kolego dlatego, iż wspomniane przez ciebie firmy najzwyczajniej w świecie ściemniają. Mojej siostrze również obiecywali gruszki na wierzbie a jak przyszło co do czego to wyszła całą prawda. Obecnie każda ceniąca się kancelaria spełnia wszystkie wymienione powyżej kryteria, bez względu na to czy to Votum, EuCO, Rubicon, Pro Juris Campter czy też inne. Umowa EuCo wcale nie różni się niczym od tej drugiej kancelarii, która prowadziła później sprawę mojej siostry. Do tego tajność danych obowiązuje każdego pracodawcę więc nie rozumiem czemu wymieniasz to jako coś nietypowego. Pytanie brzmi dlaczego np EuCO i Votum były kontrolowane w ty temacie? Nic się nie dzieje bez przczyny i bez powodu - widocznie musiało być jakieś podejrzenie łamania tego prawa.

Więc napisz lepiej przedstawicielem której z tych firm jesteś bo ewidentnie nie wypowiadasz się tu obiektywnie
  Odpowiedź z Cytatem