Temat: [Transit 2014-2019] Czy ktoś już posiada nowy model ???
View Single Post
Stary 21-05-2015, 15:12   #205
wojtekjanus
FORD|AUTHORIZED
 
Avatar wojtekjanus
 
Imię: Wojciech
Zarejestrowany: 02-09-2008
Skąd: Warszawa
Model: Transit
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 13,993
Domyślnie Odp: Czy ktoś już posiada nowy model ???

Cytat:
Napisał lukas_ko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bo mimo że mam 155 KM i transit daje rade nawet z ładunkiem to należę do tych osób że czym więcej KM pod maską tym lepiej.
No właśnie na tym to polega, że - owszem - 155KM wystarcza, ale silnik pracuje obciążony średnio w 80 -90%. Natomiast silnik o mocy 320 KM pracuje obciążony średnio w... 30%. Który z nich będzie miał większą trwałość?
Pomijam takie aspekty jak bezpieczeństwo jazdy, w tym takie przypadki jak np wyprzedzanie z pełnym ładunkiem, jazda z przyczepą, jazda pod strome długie podjazdy itp...
Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Myśle ,ze piszesz Wojtku o modelach pod zamowienie, bo w salonach i na stokach stoi tego troche.
Ja czekałem 4 miesiące /pod zamówienie/
Np ostatnio dostałem na PV info:
Cytat:
Napisał Dudek Aviva
Witaj Wojtku, nie znamy sie ale widze ze (...), dzis dzwonilem po nowego transita 15 i powiedziano mi ze jest za duzo zamówien i nie kupie w tym roku. I do tego zmaiana za rok na mniejszy motor 2.0 litry, pozdrawiam
__________________
Zgredzik

Ostatnio edytowane przez wojtekjanus ; 21-05-2015 o 15:27
wojtekjanus jest offline   Odpowiedź z Cytatem