View Single Post
Stary 04-05-2015, 23:07   #39
nicpon
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-08-2011
Model: c-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2007
Postów: 25
Domyślnie Odp: Usuwanie filtra cząstek stałych DPF gdzie ?

Cytat:
Napisał bartoszek_pl Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A zostawili ci tabelę błędów? Oszukali sterownik czy napisali program od nowa? Załącz ci się wypalanie DFP`a, przybywa oleju - sprawdzałeś?
no niestety muszę rozczarować ignorancjąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tabeli błędów mi nie zostawili,ale wiem jakie się pojawiały przed i zamierzam sprawdzić we własnym zakresie, z oględnej rozmowy zrozumiałem, że wprowadzili jakieś poprawki do programu, jeżeli będę chciał po jakichś modyfikacjach programu (np.upgrade programu - 260zł warunek konieczny przy wizycie w ASO) to z powrotem przywracają poprzednią wersję za 100zł,
jeżeli chodzi o proces wypalania nawet nie wiem jak to wyglądało, może dlatego, że to FAP, który wydaje mi się, że działa trochę inaczej, po prostu w pewnym momencie zapaliła mi się kontrolka "z silnikiem" i w tabeli błędów komunikat o wyczerpanym płynie,
na razie nie stwierdziłem zmian w ilości oleju, choć jeżeli nie odbywa się to szybko to będę musiał jeszcze poczekać,
koszt 1200zł
nicpon jest offline   Odpowiedź z Cytatem