Temat: [Mondeo 2007-2014] Kamera cofania od zera.
View Single Post
Stary 20-04-2015, 20:08   #1
ceemzet
ford::amateur
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 20-04-2015
Skąd: Kraków
Model: Mk4
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 2
Question Kamera cofania od zera.

Witam,
Wiem, że temat po części był już wałkowany, ale koledzy forumowicze ukochali sobie linki do popularnych aukcji które wygasły, pyzatym moje zapędy łączą w sobie kilka problemów i szczerze to się trochę w tym gubię. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mam Mondeo Mk4 przed liftem z radiem 6000CD i chciałbym zamontować kamerę cofania.
Na nawigacji nie specjalnie mi zależy, bo telefon sprawuje się dobrze i nie przepłacam za mapy, ale fajnie by było zobaczyć co dzieje się za autem gdy wrzucę wsteczny.

Przede wszystkim myślałem o czymś fabrycznym, żeby wyglądało dobrze, działało sterowanie z kierownicy i chyba najtaniej wyjdzie wymiana radia na TravelPilot FX.
Niestety nigdzie nie znalazłem info o tym jaką kamerę do do tego dokupić, i czy w ogóle będzie to działać.
Macie takie lub podobne instalacje? możne możecie się pochwalić ?:-)

Druga sprawa to czy TravelPilot FX gra bardziej jak 6000CD czy bliżej mu do SONY. gdzieś wyczytałem, że przy moich seryjnych głośnikach i radiu 6000CD wymiana na SONY robi różnicę..
ceemzet jest offline   Odpowiedź z Cytatem