View Single Post
Stary 16-04-2015, 06:25   #2178
Tatin22
ford::average
 
Avatar Tatin22
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-03-2015
Skąd: Łódź
Model: Escape Titanium
Silnik: 2.0 EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 125
Domyślnie Odp: komputer paliwowy dodanie opcji w benzynie i dieslu

Cytat:
Napisał bluebob Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tatin22 moim skromnym zdaniem warto wymienić licznik na polift, pomimo problemów z ogrzewaniem przedniej szyby. Ja poradziłem sobie z tym.
Widzę, że jesteś z Łodzi. Bywam tam raz na jakiś czas. I jak będę się tam gdzieś kręcił w okolicy to możemy osobiście "powymieniać doświadczenia" z naszymi Mondkami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Najczęściej można mnie znaleźć w Porcie Łódź na parkingu przy Ikei Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok, daj znać jak będziesz w okolicy, jak znajdę czas (bo przy dwójce małych dzieci to różnie bywa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) to możemy się pochwalić i pożalić.

Zaczekam z kupnem licznika, może darian2168 będzie miał ochotników na zmianę softu na poliftowy w zegarach przedliftem i okaże się że działa. Jeżeli nie, będziem działać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale to będzie musiało zaczekać, bo upgrade Mondeo zaczynam od składanych lusterek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. potem konsola środkowa na polift, zmiana na ksenon i może wtedy dopiero licznik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tatin22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem