View Single Post
Stary 08-04-2015, 21:29   #5
olik90
ford::amateur
 
Imię: Aleksandra
Zarejestrowany: 07-04-2015
Skąd: Rybnik
Model: ford focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2001
Postów: 4
Domyślnie Odp: huk pod maska i smród palacej gumy od czego ?

Cytat:
Napisał mojmistrz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A masz pewność, że w ogóle jechał tym autem? Odzyskałaś już samochód i lata normalnie? Bo to wygląda jakby zerwał się pasek klinowy, albo mocno zablokował i przypalił, stąd brak chłodzenia, bo pompa wody idzie na pasku, a jak ona się nie kręci, to i chłodziwo. W każdym razie trzeba się temu przyjrzeć, bo bez powodu nic się tam nie urwało/poblokowało. Może jakieś łożysko się zaciera i blokuje, może koło pasowe ma luzy. Radzę uważać i odwiedzić innego mechanika, żeby zobaczył co się stało.

Xperia Z1 tap tap
Dzisiaj odzyskałam samochódGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zrobiłam ponad 40 km i śmiga jak nowe, jednakże nie wiadomo co było przyczyną huku i smrodu:/ mechanik sprawdzony przeze mnie i znajomychGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. dla pewności rozkręcił cały rozrząd i na nowo go składał, zapomniałam napisać ze cała sytuacja miała miejsce po przejechaniu około 4 km więc silnik nawet się nie zagrzał. Zapewnił mnie jedynie że jeśli znów by mi się taka sytuacja przytrafiła to mam dzwonić to przyjedzie osobiście.
olik90 jest offline   Odpowiedź z Cytatem