View Single Post
Stary 01-04-2015, 21:16   #10
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,532
Domyślnie Odp: NX dvd Zmiana na Stacje multimedialną.

Cytat:
Napisał pretorian2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[...]
Nie bardzo rozumiem, czemu kolega arturek neguje nie popierając tego żadnym konstruktywnym argumentem, wręcz chyba nawet na oczy nie widział albo jeszcze jest na etapie chinoli na winCE, które faktycznie są kiepskie.
Witam

Testowałem na sobie i dlatego odradzam innym aby nie mieli takich problemów jak ja
Problemem nie jest system operacyjny tylko jakość wykonania która jest na poziomie "jak się uda"
Konkretne wady opisywałem już kilka razy na forum, więc nie chcę kolejny raz zaśmiecać forum

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Fakt - nie jestem serwisantem i nie mam możliwości testowania wszystkich stacji multimedialnych dostępnych na rynku => jest cały wątek na ten temat i wiele krytycznych opinii o "chińczykach"

Każdy zrobi jak uważa => ja mam negatywne doświadczenia

Rozmawiałem kiedyś z pracownikiem serwisu który montuje stacje i też mi odradzał "chińczyki" , że ma sporo kiepskich doświadczeń

pozdrawiam
Arturek
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /

Ostatnio edytowane przez arturek ; 01-04-2015 o 21:18
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem