View Single Post
Stary 30-03-2015, 22:42   #20
xxxxx440
ford::beginner
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 17-12-2013
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK1
Silnik: 1,6 16V ZETEC +LPG STAG 4
Rocznik: 2000
Postów: 21
Domyślnie Odp: Falujące obroty , jakieś sugestie przyczyn?

Cytat:
Napisał CzerwonaMalyna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakiś czas temu przerabiałem też temat falujących obrotów - już problemu nie mam,
Przeczyściłem krokowca, przepływomierz, wymieniłem wężyk odpowietrzenia skrzyni korbowej, uszczelniłem dolot do filtra powietrza bo był na wpół w zbiorniku i pół poza (łapał lewe powietrze) Po tych czynnościach został mi tylko problem z przygasaniem świateł w momencie zatrzymywania się np na światłach, myślałem że to wina przytopionej kostki do żarówki, wymieniłem na porcelanowe i nic to nie zmieniło. Okazało się że regulator napięcia w altku się zmęczył przebiegiem, próbując go wykręcić zdenerwowałem się i połamałem wszystko łącznie z mostkiem diodowym. Kupiłem na alledrogo używany altek taki sam (nr oznaczenia, firma) wymieniłem i jak ręką odjął, wszystko pracuje pięknie, nic nie przygasa. Może coś się Wam przyda. Pamiętajcie o właściwej adaptacji kompa po odłączeniu aku.
Pzdr
Kurde modle się już żeby to był altek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A też miałeś coś takiego że jak obciążałeś np. ogrzewanie tylnej szyby plus nawiew na 4 biegu że światła i kontrolki świeciły ciemniej niż zwykle do czasu aż wyłączysz ogrzewanie tylnej szyby?
xxxxx440 jest offline   Odpowiedź z Cytatem