View Single Post
Stary 29-03-2015, 08:05   #1
pilu23
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-12-2011
Model: Transit
Silnik: 2.4 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 13
Domyślnie 1.4tdci kręci trzy razy rozrusznikiem i zatrzymuje się (nie odpala).

Witajcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Od tygodnia stałem się szczęśliwym posiadaczem Fusiona z 2003 ( przynajmniej 6 dni byłem szczęśliwy). Wczoraj wsiadam do autka z uśmiechem kluczyk cyk, a autko 3 obroty silnika i stop no to ja drugi raz kluczyk w tył i znów autko 3 obroty i stop.
Czy kontrolka samochodu z kłódką mruga cały czas po teście zegarów ? Bo jeśli nie to prawdopodobnie u mnie mruga i w piątek w czasie jazdy też mrugała( tu pewny nie jestem bo w piątek nie jeździłem, a od kobiety konkretów nie wyciągniesz).
Proszę Was pomóżcie mi bo jak nie to ładuję auto na lawetę i oddaję sprzedającemu.
p.s. autko zrobiło 500 km bez żadnych problemów przy bajecznie niskim spalaniu aż do wczoraj.

Temat jest ciekawszy niż się wszystkim wydaje...poszedłem przed chwilą do auta jeden kluczyk nic drugi kluczyk nic, cofnąłem kluczyk dodałem gazu przy odpalaniu cyk auto odpaliło od strzała i pali za każdym razem...i co Wy na to ?

Ostatnio edytowane przez pilu23 ; 31-03-2015 o 07:24
pilu23 jest offline   Odpowiedź z Cytatem