Temat: [Transit 2000-2006] Brak mocy 2.0 tddi 85km
View Single Post
Stary 28-03-2015, 17:12   #1
drag220
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 11-03-2015
Skąd: Gdańsk
Model: Transit
Silnik: słaby
Rocznik: 2005
Postów: 2
Domyślnie Brak mocy 2.0 tddi 85km

Witam wszystkichGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Wiem że temat już nie raz był przerabiany na tym forum, ale nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. Jeżdżę służbowym transitem 2.0 TDDI 85KM 2005r i niestety auto jest strasznie zamulone, prędkość maksymalna 110km/h i to na prostej pod większe górki nieraz nawet na dwójce brakuje mu mocy. Rano jak nie przytrzymam go na obrotach to zaraz po odpaleniu gaśnie. Błędów na komputerze nie ma przy normalnej jeździe, dopiero jak go porządnie przeciągnę na obrotach na drugim biegu i przytrzymam tak z 30 sekund to wyrzuci błąd p0235. Ale jak jeżdżę normalnie, dodam że jeżdżę tylko po mieście, nie wyrzuca żadnych błędów. Jeżdżenie z tak niską mocą to katorga, spalanie w mieście nie przekracza 11 litrów ON,nie kopci, turbo jest po remoncie. Pomóżcie bo mechanicy którzy obsługują naszą flotę już się poddali,stwierdzili że to auto tak zawsze miało i nic już na to nie poradzą. Proszę o porady może ktoś z Gdańska lub okolic zajrzał by do tego autka.

Ostatnio edytowane przez drag220 ; 30-03-2015 o 07:12
drag220 jest offline   Odpowiedź z Cytatem