View Single Post
Stary 25-03-2015, 10:08   #46
wojtoo
ford::average
 
Zarejestrowany: 02-05-2011
Model: Focus
Silnik: 1.6 EB
Rocznik: 2011
Postów: 73
Domyślnie Odp: Opinie użytkowników na temat Millers oil

Cytat:
Napisał NX-A Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wojtoo, a podaj mi dlaczego Millers miałby nie być taki super i skąd wiesz, że nie publikuje swoich danych, a przede wszystkim o jakie dane Ci chodzi? Jeśli nawet tego nie robi, to cel dla mnie jest oczywisty. Podobnie, jak WD-40, który z tego samego powodu nie jest opatentowany. Z tymi teoriami spiskowymi to Cię poniosło, bo nie wiem w czym tutaj ma tkwić podejrzewany przez Ciebie spisek. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Olej XF LONGLIFE ECO 5w30
Chodzi mi o ważny parametr Viscosity, CCS -30C ASTM D5293 mPa.s (cP)
Niestety nie udało mi sie uzyskać tych informacji od firmy Millers, zostałem zbyty
cyt " You will see from the attached datasheet that the pour point figure is -45⁰C and so you have no problem with this product at low temperature"
Firma musi mieć te dane choćby dlatego, żeby wiedzieć ze spełnia norme M2C913-D.Więc nie wiem dlaczego ich nie chce przekazać ale moge bezpodstawnie domniemać ze parametr jest kiepski(na zasadzie podejżliwości).A jaki Ty widzisz cel nie podawania tych danych?
Parametr podawany to 6600 max, gdzie np Amsoil Signature 5W30 ma 3954
Dlatego nie mam podstaw żeby powiedzieć że jest super ale mam podstawy aby powiedzieć ze miedzy XF LONGLIFE ECO 5w30 (CCS 6600max) a Amsoil Signature 5W30 (CCS 3954) jest przepaść na korzyść tego drugiego.
Ironicznie wpomniałem mowiąć o teori spisków, bo niektórzy twierdzą, że firma jest tak super, że nie musi się chwalić swoimi danymi.
Może coś w tym jest, bo Rolls Royce też nie podaje mocy silników tylko pisze "moc wystarczająca" Pytanie czy mozna porownać te dwie firmy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez wojtoo ; 25-03-2015 o 10:28
wojtoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem