View Single Post
Stary 18-03-2015, 12:38   #29
rzeczka0311
ford::average
 
Avatar rzeczka0311
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-02-2014
Skąd: Radom
Model: Mondeo Hatchback
Silnik: 2.0 TDCi 163KM
Rocznik: 2011.X.
Postów: 125
Domyślnie Odp: 2.0 TDCI szarpanie w trakcie stałej prędkości.

Cytat:
Napisał krzysiekwitula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zmieńcie stację benzynową
Od początku tankuję (z takiego czy innego powodu) na BP a ostatnio nawet Ultimate zatankowałem żeby być pewnym czy to nie jakość paliwa powoduje kłopoty.
Cytat:
Napisał krzysiekwitula Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wlejcie coś do czyszczenia wtrysków
doradzisz jakiś konkretny specyfik? Bo na rynku jest wiele ale niektóre (z tego co słyszałem ) powodują więcej złego niż dobrego. Przebieg u mnie to 170 tys.

Bump:
Cytat:
Napisał Hipos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Problemem może być elektrozawór sterujący pracą turbiny
czytałem tematy, ale kłopot z "falowaniem mocy" zdarzył mi się 2-3 razy w ciągu roku, natomiast te cholerne "drgawki" przy stałej prędkości dokuczają mi codziennie.
Czy według was w tej kwestii przyczyną może być również ten zawór? Bo wymiana go to żaden koszt i 5 min roboty.
Chętnie podpiął bym auto pod dobry komputer żeby fachowiec się wypowiedział ale w okolicach Radomia większość to raczej naciągacze niż fachowcy, może ktoś poleci jakiegoś sensownego człowieka?
rzeczka0311 jest offline   Odpowiedź z Cytatem