View Single Post
Stary 22-02-2015, 08:52   #17
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Nowe przepisy i nowe mandaty - dyskusja.

Cytat:
Napisał zombie6 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z drugiej strony to ja już widzę jak swoim podrasowanym ST-ekiem jedziesz na autostradzie 140, a na ekspresówce 120
A choćby nawet, czasami sobie pozwolił na więcej, zwłaszcza jak pusto po horyzont, ja nie mam nic przeciwko, na zasadzie wszystko jest dla ludzi, byleby z rozsądkiem.
Ekspresówki i autostrady, owszem wiele pomogą w kwestii BRD, ale nie załatwią wszystkiego. Pozostają drobne dróżki na których to ludki sobie pozwalają na zbyt wiele. Ruch miejski...prawie same Osły z Gazelami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał szmelcmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Będą inne zasady dokonywania przeglądów technicznych.
Pewne to, nie bardzo w to wierzę, a choćby, jest duża konkurencja SKP to nie wierzę by nie powiedzieli co brakuje, by jednak do nich wrócić na poprawkę i za rok.
Cytat:
Napisał szmelcmax Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dotyczącą zakazu wjazdu do centrów miast pojazdów nie spełniających co najmniej Euro 4
Jest już bardziej odpowiedni wątek na takie dyskusje..... ale napiszę. Wiem że jesteśmy biedni i nie stać nas na nowe samochody... ale wystarczy spacer w okolicy ulicy w Krakowie i zaciągnięcie się.... to nie wiem czy nie należą się radykalne kroki, byśmy nie żyli krócej o ileś tam lat... Temat nie na ten wątek.
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem