View Single Post
Stary 19-02-2015, 19:24   #7
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Nowe przepisy i nowe mandaty - dyskusja.

Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Według mnie przesadzili trochę z podwyżką do 10km/h w terenie zabudowanym
Nie nie przesadzili.... tylko u nas jest inny problem, właśnie z tym zabudowanym żeby on był rzeczywiście zabudowany, to jazda z przepisową prędkością byłaby bardziej "znośna...realna"
Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W Norwegii za przekroczenie o 25km/h w terenie zabudowanym dostajesz srogą karę pieniężna + tracisz prawo jazdy.
Ok a jakie jest prawdopodobieństwo dostania mandatu tam a tutaj.
Podam przykład (oczywiście święty nie jestem, zwłaszcza jak chodzi o teren pseudo zabudowany): Około 5 lat jazdy do pracy "kilkanaście km" naocznie 3 razy widziałem kontrolę prędkości, to te 200zł mandatu spokojnie mogę sobie doliczyć do kosztów podróży Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ... a jakby trzeba było taką daninę płacić co tydzień... myślę że 99% kierowców by patrzyło na znaki (z powodów finansowych a ten 1% zwolnił by z powodu punktów).
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem