Temat: [Mondeo 2007-2014] zmiana opon /lepsze trzymanie w zakretach
View Single Post
Stary 17-02-2015, 20:53   #61
GOLDEN!!!
ford::average
 
Avatar GOLDEN!!!
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 25-05-2013
Skąd: Jastrzębie-Zdrój
Model: Mondeo MK4 Kombi
Silnik: 2,5T
Rocznik: 2007
Postów: 140
Domyślnie

Cytat:
Napisał dario6273 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to u mnie też sie zmienia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jak zmieniam opony z letnich na zimowe to tez zmienia sie srednica koła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niezauważyłeśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zmyliła mnie różnica 16, a 18 i nie załapałem.

Cytat:
Napisał Pejotwroc Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak damy profil 235/45/18 to polepszą się nam jeszcze walory wizualne. Koła będą wydawać się jeszcze większeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Licznik będzie zaniżał prędkość. Ze słabym silnikiem mniejsze przyspieszenieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście wszystko ledwo zauważalne
O słaby silnik raczej się nie martwię.
Jestem ciekaw, czy może ktoś wie czy coś po lifcie zmieniło się w zawieszeniu, że nagle dają wyższe profile?
GOLDEN!!! jest offline   Odpowiedź z Cytatem