Temat: [S-MAX 2006-2015] Naprawa dachu panoramicznego
View Single Post
Stary 20-01-2015, 20:23   #1
Chomiczek
ford::average
 
Avatar Chomiczek
 
Imię: Luk
Zarejestrowany: 12-01-2014
Skąd: Będzin
Model: Ford S-Max Titanium S Lunar Sky (7 Osob.)
Silnik: 2.0 TDCI 163KM
Rocznik: 2011
Postów: 157
Domyślnie Naprawa dachu panoramicznego

Witam panowie potrzebuje pomocy,porady,planu działania odnosnie dachu panoramicznego. Więc tak wszystko fajnie super działało i pewnego pięknego dnia odsuwałem ją i nagle zaczeło wciągać podsufitke z jednej strony wiec chłopaki w serwisie Forda rozebrali mi to i sie okazało,ze 'kółeczko' które jest na tym całym stelazu i prowadnicach pękło i wciągało podsufitke od panoramy. Znajomi w serwisie sklejajac mi to od razu zastrzegli,że to jest rozwiązanie tylko na chwile i bedzie trzeba wymienić cały stelaż (cena stelażu przez ASO Forda 2200zł) bo jest podobno nierozbieralny. Po kilku razach otwierania i zamykania ponowił się problem,szukalem po allegro i znalazłem tylko 2 i to cały dach z szyba za kwote około 1300-1500zł ale raczej takie rozwiązanie nie ma szans. Czy ma ktos jakąś alternatywe? pomysł? albo jakieś kontakty skąd mógłbym uzyskac taki stelaż? Jak ktoś jest w stanie mi pomóc to bardzo prosze i z góry dziękuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Chomiczek ; 21-01-2015 o 06:58
Chomiczek jest offline   Odpowiedź z Cytatem