View Single Post
Stary 17-01-2015, 16:55   #55
rorington
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-11-2008
Model: MK 5
Silnik: 1.5 ecoboost
Rocznik: 2017
Postów: 7
Domyślnie Odp: Prośba o opinie Mondeo MK4

Kolejny cwaniak.Poprosiłem jak poprzednio o VIN:

kessingreinhard@outlook.com

Dzien dobry,
Cieszymy sie, ze zainteresowala sie Pani moim samochodem Ford Mondeo IV . Cena wywolawcza auta to (24 000 PLN). Jestem pierwszym wlascicielem. Samochód jest w bardzo dobrym stanie, nie ma wad technicznych, nie jest zardzewialy ani porysowany. Posiadam pelna dokumentacje serwisowa. Jest to samochód zarejestrowany w Polsce, z polskimi tablicami i dowodem rejestracyjnym, a takze waznym do Przeglad wazny do 30.07.2015 roku ubezpieczeniem OC i AC oraz przegladem technicznym. Jest malzenstwem z Niemcy. Ja mam 59 lat, a moja ukochana zona 54. Aktualnie mieszkamy w na zachodzie Niemiec, w miescie Düsseldorf. Tydzien temu sprzedalismy nasz letni dom, a teraz szukamy chetnego na zakup samochodu. Zdecydowalismy, ze nadszedl w naszym zyciu czas na zmiany, dlatego kupilismy mala farme w Niemcy. Bardzo podoba nam sie nasz obecny tryb zycia, który pochlania nam caly czas. Jestem osoba, która kieruje sie zdrowym rozsadkiem, postepuje honorowo i szanuje ludzi. Samochód znajduje sie w Polsce w bezpiecznym garazu, tylko ja mam do niego dostep. Moge poleciec do Polsce i pokazac Pani samochód, jednak chcialbym dowiedziec sie o Pani troche wiecej. Gdzie Pani mieszka? Ile ma Pani lat?
Wierze w to, ze uda nam sie przeprowadzic udana transakcje!
Jesli to mozliwe, prosze o odpowiedz w jezyku angielskim, poniewaz teraz musze korzystac z uslug tlumacza!
z powazaniem,


Odpowiedziałem zgodnie z prośbą po angielsku.Nie potrzebował tłumacza.Tylko dwa słowa ..
rorington jest offline   Odpowiedź z Cytatem