View Single Post
Stary 12-01-2015, 14:42   #3
mogel
ford::amateur
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 25-11-2014
Skąd: Pabianice
Model: Focus MkIII
Silnik: 1.0 EcoBoost 125
Rocznik: 2013
Postów: 8
Domyślnie Odp: Drgania od silnika na luzie - poduszka czy dwumasa?

Cytat:
Napisał salom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak więc cokolwiek byś nie zrobił, i tak będziesz żałował.
Haha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki salom! Masz rację - "cokolwiek bym nie zrobił..."

Tak, to prawda, kupiłem kiedyś rekomendowany samochód (Cordobę) od bardzo bliskiego przyjaciela mojego przyjaciela - i to była jedna z największych wtop w mojej karierze. W krótkim czasie dołożyłem do interesu 7k, co stanowiło 30% wartości samochodu.

Ale kupiłem też kiedyś samochód - niemalże przypadkowo - od gościa, który na przystanku zaproponował mi sprowadzoną Lagunę I pII widząc, że przeglądam ogłoszenia motoryzacyjne w dzienniku regionalnym... i to była jedna z najlepszych moich inwestycji (do dziś ocieram łzy po tym, jak ją sprzedałem po 8 latach użytkowania).

W każdym razie - co do tego Focusa - wiedziony doświadczeniem Cordoby staram się po prostu oszacować, ile będzie trzeba włożyć w ten samochód w niedługim czasie, zważywszy, że widzę, że coś się tam zaczyna dziać podejrzanego.

Dzięki!
M.
mogel jest offline   Odpowiedź z Cytatem