View Single Post
Stary 04-01-2015, 15:52   #7
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,187
Domyślnie Odp: ZAKUP AUTA Z LPG, demontaż, co sprawdzic czy silnik nie został naruszony do tej

Cytat:
Napisał megauchuch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedyna wada to taka, że posiada on instalacje LPG (przepraszam od razu osoby które uważają to za atut. również dużo się naczytałem o instalacjach i dla mnie jest ona zbędna po co zakładać coś co może mi przysporzyć dodatkowe awarie silnika/ a dodam, że koszty eksplantacji na PB mnie nie przerażają).
Wcale nie wada. Poczytaj o kosztach użytkowania, serwisu, koniecznych czynnościach. Gaz to nie zło od razu.

Cytat:
Napisał megauchuch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ile kosztuje demontaż instalacji ? Czy on się opłaca? Czy warto to robić czy lepiej już jeździć z tym co jest założone jednak nie włączać LPG ?
Czy można jakoś spieniężyć demontowana instalacje?
Demontaż z 200 - 300zł, można jeździć i nie używać jak nie przeszkadza brak miejsca na koło, a nóż kiedyś sie przyda. Instalacje można spieniężyć.
Cytat:
Napisał megauchuch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
druga nurtująca mnie sprawa.
Jakie zmiany do tej pory niekorzystne na silnik mogło spowodować założenie instalacji ? na co zwrócić uwagę przy oględzinach auta , co sprawdzić dokładniej w serwisie ?
Sprawdzic kompresje na zimnym i luzy zaworowe. Jak auto znikomy przebieg zrobiło na gazie, to nie ma to żadnego wpływu.
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem