View Single Post
Stary 19-12-2014, 00:03   #492
Rafał A.(antek)
FORD|AUTHORIZED
 
Zarejestrowany: 07-10-2004
Skąd: ŁÓDŹ
Model: Mondeo 4_Focus_Focus 2_Galaxy 3
Silnik: 2.5 T_2.0 16V_1.8 16V_2.0 TDCI
Rocznik: '07_'99_'06_'07
Postów: 9,187
Domyślnie Odp: Warsztaty w Łodzi

Cytat:
Napisał panki998 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy dobrze zestrojonym gazie i zdrowym silniku co ile reguluje sie te zawory . Wiem ze nie ma reguły
No właśnie skoro nie ma, to nie ma...
Cytat:
Napisał panki998 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z tego co czytałem podobno ktoś z forum zrobil 80tysi na lpg i nie sprawdzał i jest dalej ok
a skoro nie sprawdzał, to skąd wie że jest ok? może jeszcze nie są podparte albo wypalone ale czy jest ok? może tak a może nie...

Cytat:
Napisał panki998 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy jest jakas reguła albo sredni stan km od regulacji do regulacji pozdrawaim
Nie, zależy od wielu warunków. Kondycji silnika, jakości instalacji itd itp. Ale mnie sie nie zdarzyło jeszcze robić 2 raz regulacji w tym samym aucie, wiec można zakładać ze na ok 30 000 km starcza. U ojca na razie 50 000 km bez regulacji (sprawdzane 2 razy).
__________________
Mechanika - Elektryka! Klimatyzacja-Opony! Montaż LPG!! - Warsztat, Ul. św. Teresy 56/58 bud C
Mail: rafantek@ford-service.eu tel: 791 054 854 www.ford-service.eu
Rafał A.(antek) jest offline   Odpowiedź z Cytatem