View Single Post
Stary 13-12-2014, 09:42   #685
orion512
FCP member
 
Avatar orion512
 
Zarejestrowany: 23-04-2013
Model: Ford S-MAX
Silnik: 2.0TDCI 140->163KM
Rocznik: 2010
Postów: 906
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Zrobiłem kilka eksperymentów i niestety (a właściwie to bardzo dobrze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) nie potwierdziłem na swoim samochodzie opisywanego przypadku.
Zrobiłem wiele prób zarówno z połączeniami wychodzącymi jak i przychodzącymi i efekt jest zawsze ten sam.
W momencie kiedy zaczyna się wybieranie numeru (w przypadku połączeń wychodzących) lub pojawia się sygnał dzwonka (w przypadku połączeń przychodzących) po prawej stronie ekranu pojawia się panel telefonu z klawiszami odbierz/anuluj (czy jakoś tak) i wtedy po lewej stronie znika kółeczko z napisem OK. Tym samym od tego momentu klawisz OK powoduje przyjęcie/odrzucenie rozmowy i nie ma to żadnego wpływu na wskazanie komputera pokładowego.
Dopiero po naciśnięciu klawisza OK i zniknięciu panelu telefonu po prawej stronie ponownie pojawia się kółko z OK i tym samym staje się możliwe przełączanie wskazań.
Nie byłem w stanie nakręcić filmiku bo potrzebował bym trzeciego telefonu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak więc jak na razie nie potwierdzam teorii o błędzie.
Jeżeli kolega Paffcio wyraża chęć możemy spróbować na chwilę ograć fabryczną wersję 1007 i sprawdzić jak się zachowuje w jego samochodzie.
__________________
Moja przygoda z preFL Convers+ | FL Convers+ | Customowym LOGO | TPMS |

sprzedam: Licznik Convers+ | chwilowo Grabarka |
orion512 jest offline   Odpowiedź z Cytatem