View Single Post
Stary 10-12-2014, 15:44   #683
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Schemat podłączenia Converse+ poszukuję

Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy masz go u siebie ogranego że wydajesz od razu takie opinie ?
A skąd masz tą pewność.
Ilu jeszcze osób potrzebujesz by być pewnym ?
Cytat:
Napisał orion512 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Śmię więc twierdzić iż może to być przypadłość fabrycznej wersji 1007 w połączeniu z określonym wyposażeniem samochodu/moułem BT
Ja mam soft rosyjski i tak jak pisałem,widać nie doczytałeś,jak tylko dotknę któregokolwiek klawisza(góra, dół,lewo,prawo) z manetki na kierownicy natychmiast znika napis OK z nad napisu spalanie chwilowe i dokładnie tak samo jest jak zadzwoni telefon.Wystarczy to sprawdzić w twoim sofcie,czy tak jest,czy dzieje się to tylko przy telefonie.Jeśli chodzi o soft fabryczny to jeździłem około roku na 10.05 i wszystko było dobrze z przyciskiem OK.W między czasie miałem różne telefony,moduły BT/VC i różne radia (sony,FX i NX)
Cytat:
Napisał szaqall111 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kolega Paffcio dobrze to napisał mam to samo po aktualizacji softu oriona
Kolega twierdzi,ze przedtem tego nie miał.

Ostatnio edytowane przez mm32 ; 10-12-2014 o 16:07
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem