View Single Post
Stary 30-11-2014, 09:13   #1569
jarkmerk
ford::average
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 10-05-2009
Skąd: RADOMSKO
Model: FORD MONDEO
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 176
Domyślnie Odp: Hałasujący napinacz paska klinowego - wymienić cały napinacz czy tylko te kółko?

Cytat:
Napisał maku123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dokładnie, przerabiałem to ostatnio u siebie. Wymieniałem cały zestaw: napinacz, pasek, rolki - SKF, rolka ze sprzęgiełkiem INA, koło pasowe - FEBI-Bilstein (namówili mnie w sklepie). Pierwsze koło - duże bicie, oddałem do reklamacji, drugie - bicie + głośna praca, która po przejechaniu kilku km trochę cichła więc też oddałem do reklamacji. Pierwsze koło już uznali,a na decyzję z drugim czekam. Kupiłem DAYCO i jest super, żadnego bicia i odgłosów. Dodam że ok. 4 lata temu też miałem zmieniane koło pasowe na DAYCO i wytrzymało ponad 70 tyś km.
Witam kolegę.
Założyłeś koło pasowe febi-bilstein i oddałeś do reklamacji,mam pytanie co było przyczyną ze uznali ci reklamację.
Tez zakupiłem to koło i okazuje się ze mam bicie na kole pasowym aż napinacz skacze ,a mam założone kółko na alternator INA.
Jak reklamowałeś żądali od ciebie paragon bo ja zgubiłem.



Mondeo mk3 2.0 tdci 130 km
jarkmerk jest offline   Odpowiedź z Cytatem