Temat: [Focus 2008-2011] Aktualizacja oprogramowania (w serwisie)
View Single Post
Stary 28-10-2014, 20:26   #165
gorilas
ford::average
 
Imię: Michal
Zarejestrowany: 13-05-2011
Skąd: Wroclaw
Model: Focus II FL
Silnik: 1.8 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 112
Domyślnie Odp: Aktualizacja oprogramowania (w serwisie)

@heko tak myslalem piszac o call avoidance, u mnie w branzy tez sie takie tricki stosuje... przynajmniej mam 'w pelni' sprawny samochod teraz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

@ukiuki jestes z Wro, umowmy sie privem to Ci wersje softu sprawdze, wlasnie przed chwila wyjechal ode mnie kolega z forum z odpalona nagrzewnica i DDSem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. niestety moj kabelek nie wchodzi na wyzsze predkosci, przynajmniej nie umiem go tak skonfigurowac, sam aktualizowalem PCM w Polmotors za 180zl brutto (Germaz wtedy wolal 250), wiec jak nie masz po drodze do kolegow do Katowic czy Warszawy, czasowo i finansowo wychodzi nienajgorzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze co do autoryzowanych serwisow, slyszalem ze ostatnio chyba wpadli na pomysl zeby podebrac troche klientow tym nieautoryzowanym i mozna cos ponegocjowac, szczegolnie jesli mieliby zaktualizowac soft przy okazji robienia czegos innego, wymiany filtrow, oleju itp.
gorilas jest offline   Odpowiedź z Cytatem