View Single Post
Stary 19-10-2014, 21:32   #1135
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

kruger - to niekto Ciebie było z tą gębą. ;-)

Co do samotnego przedstawienia auta - sprzedawcy nie są najwidoczniej przygotowani, to mnie nie dziwi, auto i tak większość zainteresowanych pójdzie obejrzeć dopiero w styczniu/lutym, wtedy będzie można pojeździć i człowiek się więcej dowie. Dla mnie było żenujące, że koleś podczas prezentacji mówi, "że jemu przód nowego Focusa przypomina nie chcę mówić co, wiecie Państwo co, z takiego znanego serialu... No jest ładny". Szczerze, to nikt nie wiedział, o co mu chodzi i po tym, co z kartki odczytał jakiś badziewny tekst, machnął ręką, proszę oglądać i poszedł. Nazwisko nie pamiętam, ale zdążył się pochwalić, że kiedyś jeździł Focusem ST i że to było fajne auto. Wtf? Ogólnie tragedia. Jak bym po takiej premierze miał decydować, czy kupuję Focusa czy Mondeo, to pakuję manetki i uciekam...

Ale ręka na serce, wszystcy wiemy, że poziom PR salonów/dealerów i marketingu w Polsce leży i kwiczy... Jeżeli by te prezentacje miały jakoś wyglądać, to pewnie musiałby ktoś z Ford Polska jeździć z autami, bo oni mają chociaż jakieś o tym pojęcie. Dlatego nie stawiałbym Ford Polska, Ford Europe i tym bardziej nie jakiegoś dealera na jeden poziom. Niestety dla ludzi to jedno i to samo, ale tak nie jest.

No i ostatecznie - cenowa polityka Forda jest od lat niezmienna, wystarczy poczekać parę miechów i rabaty będą. Już kiedy wprowadzono Focusa na rynek Europejski szef Ford Europe zapowiadał, że zniżek nie będzie. A wszystcy wiemy jak to jest.

Ostatnio edytowane przez Atlis ; 19-10-2014 o 21:34
Atlis jest offline