View Single Post
Stary 19-10-2014, 20:40   #1134
midisso2010
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy model Mondeo ( MK V ?? )

Cytat:
Napisał siebek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nagle wszyscy ci, którzy tak narzekali na zbyt ściskające fotele zamilkli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no czekamy na ponowną próbę z działającą regulacją.Ale regulacja boczków nie zmieni faktu że płaskiego miejsca do siedzienia dupskiem jest mniej niz w mk4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie wiem jak inni, ale ja na siebie ustawiłem fotel i kierownicę by zobaczyć jak się siedzi.
my próbowaliśmy ale działało tylko G-D i P-T, Ten okrągły z 4 kierunkami nie działał,pomimo podłączonego prostownika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tak na marginesie, po co dają skórę do pokazówek ni to ładnie wygląda, ani nie jest tym co ludzie chcieli by zobaczyć.W PL 99% nie kupuje skóry ale materiał...

Ostatnio edytowane przez midisso2010 ; 19-10-2014 o 20:47