Temat: [Focus 2004-2008] Zero reakcji na kluczyk w stacyjce
View Single Post
Stary 10-10-2014, 10:10   #16
wojtek_jawojtek
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 03-04-2013
Model: focus
Silnik: 1.8tdci
Rocznik: 2006
Postów: 11
Domyślnie Odp: Zero reakcji na kluczyk w stacyjce

Kluczyk przekręca się normalnie ale zero jakiejkolwiek reakcji.Kontrolki od świec itd gasną jakby normalnie przed zapaleniem ale ta od immo miga szybko.Kluczyk miałem jeden bez przycisków ,drugi kupiłem od kolegi z forum żeby móc otwierać centralny z pilota ale dopiero teraz go dociąłem i zakodowałem.Myślałem że to kluczyk ale byłem w kilku punktach i mówili że z kluczykiem wszystko ok no i przy okazji dorobiłem właśnie ten drugi.Zegary mają pokładowy tzn ten prostokątny z zielonym podświetlaniem nie kwadratowy.Może napisze jak wyglądała sytuacja.Podjechałem pod sklep chciałem zgasić samochód i przekręcając kluczyk samochód chyba nie zgasł bo odruchowo pusciłem sprzęgło na biegu i szarpnął i dopiero zgasł silnik.Po zakupach wracam chcę odpalić no i...własnie taka sytuacja.Samochód nie stoi,jeździ w trasy(w tym przypadku został właśnie w niemczech).Proszę o wycęne,taka szacowaną (jeśli to np było by to co mowisz)bo nie wiem czy lepiej sie opłaca ściągnąć auto na lawecie do PL czy serwis w niemczech.
wojtek_jawojtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem