View Single Post
Stary 09-10-2014, 23:01   #43
Funek18
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 27-08-2014
Model: Ford Focus mk1
Silnik: TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 7
Domyślnie Wymiana oleju w skrzyni biegów - jak to zrobić?

Witam. Na prośbę użytkownika "RedFord" poprawiłem tytuł i treść postu. Przepraszam za niedogodności Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Szukałem poprzez wyszukiwarkę i ręcznie skacząc po tematach mojego problemu, lecz nie znalazłem zadowalającej mnie odpowiedzi, dlatego zakładam nowy temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Otóż z moją foką(Focus mk1, 2002r. 1.8 TDCI, 115 KM, 150 tyś. KM) mam owy problem:

Potrzebuję wymienić olej od skrzyni biegów ... Jedni mówią, że śruba spustowa pod skrzynią jest, jedni mówią, że jej nie ma i trzeba wylać olej poprzez korek sprawdzający stan oleju specjalną strzykawką ... Pytanie więc brzmi, jak wymienić olej od skrzyni biegów w wyżej wymienionym modelu auta ?

Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuję i pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez RedFord ; 10-10-2014 o 19:40 Powód: ten wątek nic nie wyjaśnił?
Funek18 jest offline   Odpowiedź z Cytatem