Temat: [Mondeo 2007-2014] Chińskie nawigacje - prośba o opinie
View Single Post
Stary 06-10-2014, 22:59   #24
kura2000
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 28-02-2014
Model: s-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 44
Domyślnie Odp: Chińskie nawigacje - prośba o opinie

GMS wypuścił właśnie nowy model do Forda - nazywa się ROCKER 1119

http://allegro.pl/rocker-rc-1119-for...653782295.html

Wygląda na przyzwoity, choć ciekawe jak z responsywnością ekranu, Nie widziałem nigdzie na youtube więc nie wiem.

Dynavin spóźnia się ze swoim N6-FO
Miałem nawet preorder w jednym z niemieckich sklepów, ale po czekaniu 30 dni z zamrożonymi środkami zdecydowałem się ostatecznie na Pioneera Avic-F960BT bo mieli dobrą cenę - dużo taniej niż najtańszy sklep w PL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No i troche upodate do Apple Carplay zadecydował o wyborze pioneera.

Osobiście jednak gdybym nie brał Pioneera, ani innej markowej typu Alpine czy nawet Clarion to zdecydowałbym się na Dynavina N6

Jeszcze przez chwilę byłem bliski zakupu Parrot Asteroid Smart bo na androidzie daje duże możliwości. To praktycznie komputer w aucie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ale zdecydowałem, że nie wykorzystam 90% opcji więc odpuściłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z dedykowanych do Forda szedłbym jednak w "markowe" chińczyki czyli GMS lub Dynavin.
Minus dynavina to serwis w niemczech, ale na youtube widać już wersje montowane np w BMW i ekran ma świetną responsywność, a menu ładne, kafelkowe w stylu Windows 8
kura2000 jest offline   Odpowiedź z Cytatem