View Single Post
Stary 03-10-2014, 21:49   #5
Baxior
ford::beginner
 
Avatar Baxior
 
Imię: krzysztof
Zarejestrowany: 25-07-2012
Skąd: strefa łódzka
Model: Maxio
Silnik: 1.8 125KM (153) TDCi
Rocznik: 2007
Postów: 35
Domyślnie Odp: Kradzione lusterka Łódź

Cytat:
Napisał waszlo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,

niecałe 2 tygodnie temu zostałem szczęśliwym posiadaczem przedliftowego S-maxa. Niestety mój pierwszy wpis na forum nie jest już tak szczęśliwy. Zanim zdążyłem napisać w jakimkolwiek innym dziale (głównie przez brak czasu o czym niżej) dziś w nocy ukradziono mi oba lusterka zewnętrzne. Dlatego zwracam się jednocześnie z prośbą i apelem do Forumowiczów. Jeżeli w województwie łódzkim spotkalibyście się z podejrzaną ofertą oryginalnych używanych lusterek od granatowego S-maxa przedliftowego prosiłbym o kontakt na pw, gdyż bardzo zależy mi na złapaniu sprawców. I tu jednocześnie zwracam się do wszystkich z apelem, abyście zastanowili się dwa razy zanim w ogóle nabędziecie części samochodowe w okazyjnej cenie z niepewnego źródła. Otóż popyt rodzi podaż i tak pewnego dnia to Wy możecie zostać okradzeni. I nie chodzi tu tylko o kasę(w moim przypadku pokrywa to AC), ale o problemy z tym związane. Ja przykładowo zostałem teraz na parę dni bez transportu z żoną w 9 miesiącu ciąży. Stąd moje zawzięcie, żeby złapać sprawców...

Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że następne wpisy będą już bardziej pozytywne.

Mateusz
nie ma sensu mi też ukradli złapali gości narobili szkód na 130 tysia słynna sprawa z listą lusterek i już są na wolności poddali się dobrowolnej karze i mają to w dupie pewnie znów ruszyli

http://www.tvp.pl/lodz/aktualnosci/k...odeli/10378306


takie mamy prawo albo inaczej taki klimat
__________________
Samochód nie dopieszczony szybciej cię zawiedzie niż kobieta

Ostatnio edytowane przez Baxior ; 03-10-2014 o 21:53
Baxior jest offline   Odpowiedź z Cytatem