View Single Post
Stary 02-10-2014, 21:25   #29
qrczakos
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 17-12-2010
Skąd: Piła
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI 143KM
Rocznik: 2007
Postów: 439
Domyślnie Odp: Ford USB Music Box - USB do fabrycznego radia z wejściem AUX

kupiłem ten boxGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

tak wygląda w realu to cudo:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A więc tak jak było mówione, wpina się to w instalację radia. Początkowo miałem problem bo mój stary pen nie chciał działać, to poszedłem po drugiego i ruszył bez problemów.
Jakość dźwięku jest naprawdę bardzo dobra - lepsza niż podłączony przez AUX HTC One Max z systemem Beats Audio, który naprawdę dawał radęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Piosenki przerzuca się klawiszami w kierownicy, dłuższe przytrzymanie powoduje przejście do kolejnego folderu.
Boxik szybko działa, szybko się włącza, szybko przerzuca piosenki, no poprostu nie zastanawia się, ma możliwość ładowania telefonu poprzez kabel usb. Jeżeli słucham z pena, a nagle chciałbym puścić coś z telefonu - po prostu odpinam pena, włączam telefon pod AUX, który mam obok i puszczam. Jak chcę z powrotem pena, podłączam pena, odpinam telefon.

Także ogólnie POLECAM. Wiadomo że nie jest pozbawione wad, którą jak dla mnie jest brak możliwości losowego wybierania oraz brak wyświetlania nazw utworów na radiu, ale to było dość oczywiste i wcale się tego nie spodziewałem. Za koszt 250zł taki boxik, w porównaniu do oryginalnego usb, którego koszta montażu wyniosłyby około 700-900zł, uważam boxik za dobre rozwiązanie.
qrczakos jest offline   Odpowiedź z Cytatem