View Single Post
Stary 17-09-2014, 16:52   #3317
plusz730
ford::average
 
Avatar plusz730
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-09-2013
Skąd: Okolice Gdańska
Model: Sharan
Silnik: AUY 1,9 TDI
Rocznik: 2001
Postów: 79
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Peters ma transportera, ma przygotowany uchwyt, czy kosz na piec pod auto, a tu wymyślanie...
Ręce opadaja...
Nie bedę karmił trola!!!
Dla mnie to może i nawet na dachu zamontować.
Czytaj ze zrozumieniem
Cytat:
Napisał peters Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No mnie jeszcze czeka montaz nowego suchego do Vw T4,gdyz malem inne zmagania.
Mysle czasami gdzie najlepiej go zalozyc,i chyba pod paka to zrobie.Zrobilem juz metalowy kosz do niego,mysle ze w ciagu 2 tyg.sie za to wezme.Uff.
Wynika z tego posta ni mniej ni więcej, że peters się zastanawia choć fakt, że kosz już zrobił.
Także nic nie wymyślam, jak to stwierdziłeś. Próbowałem koledze podpowiedzieć gdzie najlepiej założyć, na podstawie doświadczenia, ale Ty wiesz lepiej, więc niech tak już zostanie.
Masz rację niech zakłada w oryginalne miejsce. Później co najwyżej po roku lub dwóch będzie wymieniał silnik. Nowy jedyne 1000 zł netto, po regeneracji na chińskich gratach 400 netto, o używce bym zapomniał bo z reguły i tak każdy po jakimś czasie trze o obudowę i traci wyważenie, do tego uszczelki, robota.....
Pozdrawiam
P.S.
Troll dawno już nakarmiony także się nie martw.
plusz730 jest offline   Odpowiedź z Cytatem