Temat: [Mondeo 2007-2014] jaki rozmiar opon lub kół ?
View Single Post
Stary 17-09-2014, 08:03   #1089
grodek75
ford::advanced
 
Avatar grodek75
 
Zarejestrowany: 07-08-2011
Skąd: Warszawa Żoliborz
Model: Mondeo Mk4 GoldX/Nissan Micra K11
Silnik: 2,3l Duratec HE 161KM Automat AWF21/1.4 16V 82KM Automat CVT
Rocznik: 2008/2001
Postów: 294
Domyślnie Odp: Rozmiar i opony co polecacie?

Cytat:
Napisał FrogsterPL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie, dziękuję za Wasze opinie (i jednocześnie proszę innych forumowiczów o ich zdanie) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tylko miałbym jeszcze prośbę - czy moglibyście napisać, jaki jest Wasz styl jazdy? Dzięki! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W mieście i terenach zabudowanych na trasie bardzo wyważony, generalnie staram się jeździć zgodnie z przepisami i zdrowym rozsądkiem coby nikogo nie ubić. Choć w Warszawie podobnie jak u Paramedyka w Grodzie Kraka trudno mówić o jeździe, raczej mamy do czynienia z przesuwaniem się...
Na autostradach moja prędkość podróżna to na ogół ok. 160km/h, choć jak są fajne odcinki (np. śląski fragment A1) to potrafię przeciągnąć go do prędkości maksymalnej żeby przedmuchać silnik.
Lubię natomiast przycisnąć na krętych, mazurskich drogach bo to sprawia mi frajdę. I jeżeli chciałbyś wiedzieć jak opony się tam zachowywały to już kilka razy z rzędu rewelacyjnie.
__________________
Gdybym u progu swej kariery jako przedsiębiorcy zapytał klientów czego chcą, wszyscy byliby zgodni: chcemy szybszych koni. Więc ich nie pytałem.
Henry Ford

Ostatnio edytowane przez grodek75 ; 17-09-2014 o 08:06
grodek75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem