View Single Post
Stary 14-09-2014, 10:23   #3315
plusz730
ford::average
 
Avatar plusz730
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 25-09-2013
Skąd: Okolice Gdańska
Model: Sharan
Silnik: AUY 1,9 TDI
Rocznik: 2001
Postów: 79
Domyślnie Odp: Dogrzewacz - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Za fotelem kierowcy sa nogi pasarzera tylnego rzędu.
!!Pasarzera!!to może i tam są. Natomiast pasażera spokojnie się zmieszczą jeżeli jest to Caravella.Jeżeli jest Multivan to montuje się pod siedzeniem pasażera, które jest odwrócone do kierunku jazdy i nogi nawet tam nie sięgają.
Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W szafkę to raczej wkłada się buty.
A w Westfalii ogrzewanie suche, które mieści się tam idealnie i nie jest narażone na niekorzystne warunki atmosferyczne.
Cytat:
Napisał Stefano Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zaczynasz tworzyć tutaj jakąś komedię...
Komedię to Ty zacząłeś tworzyć jakiś czas temu odnośnie gumek dystansowych między urządzeniem a blachą, które to niby mają za zadanie odizolować cieplnie piec od uchwytu.
Ja próbuję doradzić koledze na podstawie doświadczenia gdzie lepiej z punktu widzenia niezawodności zamontować urządzenie,kosztem niestety zabrania 0.033 m2 "powierzchni użytkowej" pojazdu. Koszt ten będzie tańszy, niż późniejsza naprawa ogrzewania. Ty proponujesz łatwiznę pod warunkiem, że ogrzewanie było tam fabrycznie zamontowane, są oryginalne rury powietrzne i otwory powycinane od czerpni i wyrzutu w karoserii. Jeżeli trzeba wycinać to prościej montować urządzenie wewnątrz.
Nie będę tutaj z Tobą walczył, ja nie z takich, tym bardziej,że zostałeś okrzyknięty na tym forum i nie tylko jako GURU od ogrzewań. Cenię Twoją wiedzę i mam do Ciebie mimo wszystko szacunek. Twoje niektóre wypowiedzi dały mi inne spojrzenie na pewne aspekty związane z ogrzewaniem i to cenię.Chciałbym tylko żebyś wiedział, że ktoś inny również może mieć niemałą wiedzę na pewne tematy, którą Ty możesz w odpowiedni sposób wykorzystać na swoje potrzeby.
Pozdrawiam
plusz730 jest offline   Odpowiedź z Cytatem