View Single Post
Stary 10-08-2014, 20:11   #9
Slawko
ford::professional
 
Avatar Slawko
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 25-09-2012
Skąd: Warszawa
Model: Focus 3 kombi
Silnik: 1.6 TDCi DV6C
Rocznik: 2012
Postów: 1,361
Domyślnie Odp: pomocnicy moderatorów

Cytat:
Napisał lukaszek_socho Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciałem dobrze, wyszło źle i temat został wykorzystany do ataku na administrację
Nie zachowuj sie jak typowy pisowiec. jaki atak? jakie źle?

Napisałeś komunikat i jest ok.

Ja tylko podsunąłem propozycję aby jakoś ich wyróżnić, oznaczyć itp. Mnie to wali, ale myślę, że aby jakiś user posłuchał jakiegoś polecenia/prośby to powinien widzieć kto to je wydaje/prosi, inaczej zleje takiego.

Ciekawe ilu przeczyta Twój komunikat? może 2% albo i to nie.

W każdym dziale na dole jest wypisane kto w nim pełni jaką funkcję, ale dolary przeciw orzechom, że nikt na to nie patrzy, a po wejściu w temat gucio widać. Zresztą po przeczytaniu tego komunikatu i jego zamknięciu nawet nie zapamiętałem jednego nicku, nie wspominając gdzie kto i co.

Po wejściu na stronie głównej jest przycisk "pokaż moderatorów forum" o, tutaj http://forum.fordclubpolska.org/showgroups.php są tylko ci co są oznaczeni, a ze widać ich na każdym kroku, to nawet nie trzeba tam zaglądać, bo od razu wiadomo kto to jest.

Marek, niestety Twojej wypowiedzi nie rozumiem.


Na koniec podsumuję.
Grzecznie zadałem pytanie i to wszystko. Jak zrobią zarządcy, nie wiem, nie mam pojęcia, ale może warto pomyśleć o tym?


ps. Panowie moderatorzy, tak z ręką na sercu, nie zaglądając do komunikatów, nie zaglądając w działy czytając teraz ten post, od razu wypiszcie kto i gdzie pełni rolę pomocnika moderatora.

To wszystko.

ps.2 Widzę, że nic się nie zmieniło, szkoda.
Slawko jest offline