Temat: [Mondeo 2007-2014] Luzy elektrycznego fotela
View Single Post
Stary 31-07-2014, 15:58   #100
swiergus
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 23-07-2014
Skąd: Nowy Tomyśl
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 143PS
Rocznik: 2010
Postów: 33
Domyślnie Odp: Luzy elektrycznego fotela

Witajcie koledzy chciałbym wam przedstawić zestaw naprawczy fotela mojego autorstwa i naprawdę się sprawdził w moim MK4.
Mój fotel nie pukał tylko się bujał jak łódka na morzu. Po rozkręceniu dolnej części fotela w drobny mak moim oczom ukazały się zdezelowane jak i kompletnie wytarte pomarańczowe pierścienie o jakich już wspominaliście w postach wcześniej.
Długo się nie zastanawiając postanowiłem wykonać takie tulejki z metalu a nie z aluminium jak oryginał. Poniżej fotki mojego zestawu naprawczego.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeśli ktoś będzie zainteresowany mogę wykonać taki zestaw na zamówienie.
Chciałbym również wspomnieć o tym iż trzeba będzie rozwiercić aktualne dziury na minimalnie większe ale śruba pozostanie taka sama.

Ostatnio edytowane przez swiergus ; 31-07-2014 o 16:03 Powód: brak części postu
swiergus jest offline   Odpowiedź z Cytatem