Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 31-07-2014, 07:05   #891
androzek49
ford::beginner
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 28-12-2013
Skąd: okolice Bydgoszczy
Model: Kuga II 2.0 TDCI 163 KM Powershift
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2014
Postów: 38
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Odnośnie dodatków i bajerów staram się odróżniać sympatyczne ale nie niezbędne od tych które naprawdę coś dają.
- otwierany dach - sympatycznie,dużo światła,możliwość wietrzenia samochodu bez huku powietrza przy otwarciu okien,używam ale konieczny nie jest,
- otwierana tylna klapa nogą - kilka razy już się przydało kiedy pod Castoramą miałem dwie zajęte ręce - dla hobbystów,
- bezkluczykowy dostęp - niby bajer ale dla gubiących kluczyki bezcenne - polecam,jeden z tych bajerów który uważam za w pełni użyteczny,
- Webasto - nie jeździłem jeszcze zimą ale z doświadczeń z poprzednim samochodem wnioskuję,że to dobry wybór ( w Fordzie kosztuje toto 2000 - ale w Volvo ponad 6000 zł - kpina )
- nie mam aktywnego tempomatu,asystenta pasa ,lampka martwego pola - dla jeżdżących po autostradach i to dużo- tak,ale poza tym niekoniecznie
- radio Sony - przy moim poprzednim Fosgate Rockword brzmi cieńko - dlatego niekoniecznie,
- "skóra" z materiałem na siedzeniach - dobre,użyteczne i praktyczne rozwiązanie
- podgrzewana przednia szyba - obowiązkowo
- kolory - ford nie ma fajnych kolorów - dlatego wybrałem ten,który mi się najmniej nie podobał - czarny - konweniuje z czarnymi listwami na dole z plastiku ( dobre rozwiązanie - drzwi nie obiją się np. przy wysokim krawężniku - sprawdzone !) - można go utrzymać w czystości ale po zastosowaniu dobrego wosku - polecam poorboy'a - po myciu ( dobra piana Valletpro obojętna chemicznie ) bez użycia narzędzi mechanicznych - tylko myjka - samochód o tej porze roku jest czysty.
jak sobie coś przypomnę - dodam przemyslenia.
androzek49 jest offline   Odpowiedź z Cytatem