View Single Post
Stary 30-07-2014, 19:46   #83
lukaszek_socho
ford::professional
 
Imię: x
Zarejestrowany: 19-08-2009
Model: x
Silnik: x
Rocznik: x
Postów: 1,259
Domyślnie Odp: Uwaga na oszusta !!!!

W związku z nowymi poszkodowanymi w transakcji z userem Fordziak4971 informuję, że w jednej z transakcji posłużył się numerem konta używanym również przez użytkownika allegro: daruswolental.
http://allegro.pl/sprezarka-klimatyz...256591558.html Nazwa użytkownika jest bardzo podobna do części danych osobowych używanych przez właściciela rachunku.
Nie twierdzę, że ten użytkownik allegro jest oszustem ale jak widać miał coś wspólnego z transakcjami zawieranymi przez Fordziaka. Z danych personalnych wnioskujemy, że jest to członek rodziny.

W związku z ustawą o ochronie danych osobowych, oraz domniemaniu niewinności (możemy być oskarżeni o pomówienie gdyż fordziak nie jest skazany wyrokiem za oszustwo) nie możemy podać danych jakimi posługiwał się Fordziak i Kometen. W sytuacji gdy podejrzewacie, że zawieracie transakcję z Fordziakiem bądź Kometenem i chcecie to sprawdzić wyślijcie mi na PW dane sprzedającego a ja potwierdzę bądź zaprzeczę zgodności danych z tymi jakie ujawnili nam pokrzywdzeni. Każdy z pokrzywdzonych może mi wysłać dane jakimi posłużył się Fordziak bądź Kometen. W ten sposób być może ujawnią się nowe numery kont, dane odbiorców ich telefony bądź adresy. Zapewniam anonimowość.

Ostatnio edytowane przez lukaszek_socho ; 30-07-2014 o 20:03
lukaszek_socho jest offline   Odpowiedź z Cytatem