View Single Post
Stary 24-07-2014, 08:27   #8
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Różnice w parametrach pracy silników podczas stosowania paliw:95,98,100

Cytat:
Napisał andrzej1987 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fulara....Walem to ty dostałeś po głowie. Jak czytam te twoje posty to mi sie nie dobrze robi. Wszędzie masz swoje 5 groszy w tracone, wypowiadasz się o wszystkim i o niczym. Nawet silniki EB porównujesz do do silnika 1.6 zetec. Jak masz zjeżdżona furmane to nic nie zauważysz. Ja osobiście mając kiedys benzyniaka lejąc 95 a 98 jeżdżąc ciągle ta sama trasa potrafiłem zrobić prawie 100 klocków. Wiecej A twoje wypowiedzi czasami brzmią jak pana micia z pod osiedlowego garażu albo takiego co sie gazet motoryzacyjnych na czytał i daje dobre rady kolega.
Hahahahahahahah akurat tu muszę staną w obronie kolegi Fuluara -siła umysłu jest wielka,ale niezależne testy ADAC pokazują różnice pomiędzy tymi paliwami na granicy błędów pomiarowych dla zwykłego śmiertelnika.Wiesz miałem kiedyś kolegę w pracy co jak wlewał V-power do kosiarki to od razy mówił że była różnica,i niestety spotyka się takich wierzących w cudowne paliwo.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem