View Single Post
Stary 13-07-2014, 14:04   #19
Bomba1233
ford::average
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 30-11-2013
Skąd: Libiąż
Model: Mondeo Mk III i Ford S-max
Silnik: 2.0 PB i 2.0 EB
Rocznik: 2002 i 2011
Postów: 112
Domyślnie Odp: Szarpanie przy przyśpieszaniu do 2tyś obr/min

kolego pytanko co do klapek...
mianowicie nie odczuwasz żadnej różnicy??
jak spalanie i ogólne zachowanie auta???
bo mam zamiar rozkrecic i je sprawdzicGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
u mnie po założeniu gazu od razu nie wyregulował go i po około 200 km na gazie na paliwie sie jechać nie dał...zalewało go i nie chciał jechać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
co do szarpania u mnie problem tkwił w świecach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wymiana na oryg. fordowskie pomogła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nadal mi coś nie pasuje w nim...np po odłączeniu akumulatora działa lepiej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i tak jakby zawiesza mu sie spalanie...tzn nie maleje ani nie wzrasta ciągle jest na poziomie 10.4...sam nie wiem czym to spowodowaneGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bomba1233 jest offline   Odpowiedź z Cytatem