Temat: [Kuga 2013-2020] Ile palą wam autka ?
View Single Post
Stary 07-07-2014, 19:40   #139
Lep
ford::average
 
Imię: G
Zarejestrowany: 04-06-2013
Model: Mondeo MK5, Kuga II
Silnik: EB 1.5 160 KM, 2.0 TDCi 140 KM
Rocznik: 2017, 2013
Postów: 86
Domyślnie Odp: Ile pali kuga?

Saramis widzę że kompletnie nie rozumiesz po co ktoś kupuje SUVy. Ale pokolei.

Cytat:
Napisał ssaramis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kierowalem sie wlasciwosciami jezdnymi i wygoda!!! Jesli Skoda,Ford czy Dacia beda robili takie same auta jak BMW to chetnie sie do nich przesiade bo mi na zadnym znaczku na masce nie zalezy.
Ja również przesiadłem się z BMW ale właśnie na Kugę. Uważam że samochód z napędem na tył to zabawka na lato. W zimę to udręka i chłam.
Zaraz napiszesz że to kwestia umiejętności ale się mylisz. Napiszę to samo co ty o Kudze, czysta fizyka. Auto z napędem na przód czy 4x4 zawsze łatwiej się prowadzi w zimę. I o to chodzi SUvy nie są dla rajdowców ale aby ułatwić życie przeciętnemu Kowalskiemu.

Cytat:
Napisał ssaramis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Focus-tak, mondeo rowniez tak, C-max-tak, ford ka-tak. To auta ktore maja albo byc tanie, albo w miare komfortowe albo jak C-max pojemne i sie z zalozen wywiazuja.
Producenci mają to do siebie że reagują na zapotrzebowanie rynku zbytu. Widać z wyników sprzedaży że SUVy są potrzebne. Może w kilku przypadkach to kwestia mody, może komuś się po prostu SUVy podobają. I co z tego? Jak kogoś stać na zakup SUVa tylko dlatego bo mu się podoba buda to niech kupujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jest to kwestia gustu i niech każdy kupuje co chceGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ty też kupiłeś BMW a to dopiero lansiarski samochód który jak już napisałem według mnie nie nadaje się do polskich warunków (przynajmniej tam gdzie mieszkam, masa górek i zero odśnieżania). Samochód ma być praktyczny i taka jest Kuga. Ciekawe kto wyżej podjedzie w górach na świerzym śniegu ty BMW czy ja KugąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dlatego kupiłem Kugę aby nie zastanawiać się czy podjadę czy będą mnie pchać. Co w BMW mi się zdarzałoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kuga ma masę zalet, różni się od Focusa i reszty którą wymieniłeś masą rzeczy. Większość osób ją wybiera z uwagi na wyższy prześwit, napęd 4x4, lepsza widoczność za kierownicą itp. SUVy to po prostu wygoda przydająca się nie tylko w wypadach na narty ale też w mieście. Wyższe krawężniki nie są żadnym problemem. Jeżeli kogoś stać na dopłatę do tego aby było mu wygodniej to czemu nie?

Cytat:
Napisał ssaramis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A na koniec....sprawdzilem przed chwila ile ludzi przeglada Kuge-4 Focusa-82. Jak widac sa ludzie ktorzy mysla podobnie i nie kieruja sie tylko durna moda. Oni wiedza ze jesli sie chce cos lepszego to trzeba uderzyc w premium a nie w Kuge. Nie wierzycie....to prosze isc i napisac w temacie focusa ze kupiliscie kuge co by w gory pojechac raz do roku. Oj to dopiero bedzie polewka
Kugę przegląda mniej osób bo jest droższa a nie dlatego że się nie podoba. Mniej też przegląda Astona Martina ale nie dlatego że nie chciałaby mieć tego samochodu.
A co do polewki z Suvów... Ja się nigdy nie śmieję gdy zabieram różne osoby z przystanków do miasta zimą. Niestety zima w Polsce zawsze zaskakuje kierowców i często zanim odśnieżą jest już wieczór... Po takich opadach rankiem widać tylko auta z podwyższonym zawieszeniem i 4x4.
Czy ci się to podoba czy nie SUVy zapewnieją większe możliwości dojazdu niż sedany, vany itp. To jest właśnie kwintesencja suvów pewność i wygoda w gorszych warunkach (nie czytaj w ostrym terenie).

Bump: A z Altisem zgadzam się w całościGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Lep ; 07-07-2014 o 19:48
Lep jest offline   Odpowiedź z Cytatem