View Single Post
Stary 06-07-2014, 20:47   #4
telker_jacek
ford::average
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 26-11-2012
Skąd: Warszawa
Model: Transit Connect
Silnik: 1,6
Rocznik: 2015
Postów: 85
Domyślnie Odp: Klimatyzacja nie działa - czy brak czynnika ?

Wiesz co chyba nie rusza bo wczoraj jak nasłuchiwałem czy sie spręzarka lub cosik załącza i miałem glowe wsadzona w silnik a córka naciskała guzik A/C przy załączonym 2 lub 3 biegu wentylatora - dmuchawy to nie zauwazylem zeby wiatrak się załączał a to bym zauwazył bynajmniej był sie wystraszył by mi głowy nie urwało :-) - czyli na 99,8 się nie załącza. Co jeśli tak sie dzieje ?

Bump:
Cytat:
Napisał Klocek7 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po pierwsze to sprawdź,
- czy działa Ci wentylator nawiewu wewnętrznego na wszystkich 4-ech zakresach ??? Klima działa TYLKO z włączonym nawiewem !

to działa

- sprawdź info od "przeskiego" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

na 99,8 nie chodzi - jutro rano potwierdze


- dalej sprawdź czy rezystor klimatyzacji się nie przepalił (jasno-zielona "ściętoprostokątna" na rogach kostka w rogu plastykowej obudowy wentylatora chłodnicy z podłączonymi chyba 4-ema kabelkami

to bedzie gorzej zlokalizowac :-(

- no, bo o bezpiecznikach to już nie wspomnę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
to ogarnę rano
telker_jacek jest offline   Odpowiedź z Cytatem