Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 27-06-2014, 14:12   #850
ssaramis
ford::beginner
 
Imię: aramis
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Kuga
Silnik: 2.0L Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 39
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał Andrzej.Cz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do Pana ssaramisa to na 99% wydaje mi sie ze sie znamy. No moze to za duzo powiedziane ale wydaje mi sie ze spotkalismy sie na jednym ze zlotow BMW. Z tego co czytam jest Pan ze Szczecina, sciga sie amatorsko a do tego ma M3. Wszystko wiec pasuje. Na zlocie widzialem Pana auto z wymalowanym nickiem po obu stronach ssaramis. O ile dobrze pamietam to Pana imie to Mariusz. Rozmawialismy nawet ze soba przez krotka chwile. Do dzis podziwiam Pana jazde a drift to sama poezja. Mam nadzieje ze nie sploszyli Pana z tego forum i sie Pan odezwie.
Witaj Andrzej.Cz. Tak mam na imie Mariusz. M3 jest to same ale niku na drzwiach juz nie ma. To byla folia, nie farba. Z przykroscia jednak nie moge sobie Ciebie przypomniec. Przepraszam ale tyle tych zlotow bylo i z tyloma ludzmi rozmawialem. Co do driftu to grubo przesadziles, sa lepsi, duzo lepsi.
Nie ma mnie w kraju, musialem wyjechc sluzbowo i nie wiem kiedy wroce ale obiecuje sie z Toba skontaktowac. Chcialem tez przeprosic wszystkich na tym forum. Troche ostro pisalem bo nie mialem sie komu wyzalic za decyzje mojej Zony. Nie chodzi tu wcale o pieniadze wydane na Kuge bo tych dzieki Bogu mi nie brakuje, po prostu tak strasznie nie cierpie takich pseudo Suvow.
Jestem bardzo ograniczony teraz praca wiec odezwie sie jak wroce do kraju.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez ssaramis ; 27-06-2014 o 14:14
ssaramis jest offline   Odpowiedź z Cytatem