View Single Post
Stary 24-06-2014, 21:05   #1667
jupi1227
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 22-05-2014
Skąd: Zielona Góra
Model: Ford Mondeo Kombi MK 3
Silnik: Diesel
Rocznik: 2001
Postów: 3
Domyślnie Odp: Migająca sprężynka - po raz kolejny.

Witam ja miałem taki objaw :
jadąc auto gasło i słynna sprężynka OBROTOMIERZ POZOSTAŁ NA TYCH OBROTACH CO AUTO ZGASŁO wyłączyłem zapłon i ok. po 20-30 kilometrach to samo. A przed tym szarpanie na 1.5 tys obrotów kilka tygodni wcześniej pod sam koniec brak mocy od dołu po prostu słabe ciśnienie na wtryskach jak się okazało. Pod koniec życia pompy auto gasło po kilku minutach i już nie mozna było odpalic tylko z rana jak ostygł a z rana przy odpaleniu czarny dymek i jak ciepły to tez. diagnostyka i okazało się że pompa wtryskowa od strony mechanicznej > Kupiłem założyli i śmiga jak ta lala. Już wcześniej musiało się coś z nią dziać ponieważ teraz ma lepsze kopyto i lepiej się zbiera od niskich obrotów ZOBACZYMY JAK DŁUGOGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.A przed tym wymiana filtra pompki paliwa przekażnik pod akumulatorem czujnik wału i du.................zzzzooo nerwów i kasy lepiej od razu jechać do dobrego mechanika na porządną diagnostykę szkoda że jest ich juz coraz mniej... POZDRAWIAM

Ostatnio edytowane przez jupi1227 ; 24-06-2014 o 21:12
jupi1227 jest offline   Odpowiedź z Cytatem