Temat: [Kuga 2013-2020] Nowy model - nowinki , zmiany
View Single Post
Stary 23-06-2014, 16:04   #826
ssaramis
ford::beginner
 
Imię: aramis
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Kuga
Silnik: 2.0L Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 39
Domyślnie Odp: Nowy model - nowinki , zmiany

Cytat:
Napisał androzek49 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja z Outlandera 2.0 DiD i jest to dla mnie skok jakościowy w górę
Witaj androzek
Rozumiem ze porownujesz starszego Outlandera z najnowsza Kuga. Mysle ze sprawiedliwiej byloby porownac nowego Outlandera z nowa Kuga. Nigdy nie jezdzilem Outlanderem i nic na jego temat nie napisze.Jezdzilem wielokrotnie Pajero tyle ze spotowo terenowym i mial nie duzo wspolnego z wersja cywilna choc i ta jest swietna. Mimo wszystko zdziwiony jestem Twoja opinia. Mitsubishi to marka ktora bardzo sobie cenie bo nie kieruja sie tylko moda jak to robi Ford robiac Kuge ktora nie wiadomo czemu ma sluzyc. Mitsubishi robili samochody bardzo uniwersalne ktore swietnie radza sobie poza asfaltem. Dosc proste w konstrukcji i bez fantazji w srodku za to bardzo skuteczne. Silniki charakteryzowaly sie zazwyczaj nizsza moca w porownaniu z konkurencja ale za to bardzo dobrym momentem obrotowym. Powodowalo to ze max szybkosc byla mniejsza za to auto bardzo elastyczne i wyprzedzanie np dieslem przy juz ok 2100RPM bylo bulka z maslem. Skoro jezdziles Outlanderem to bardzo bylbym wdzieczny abys cos wiecej na jego temat napisal i porownal z Kuga. Ciekawi mnie tez jaki uklad napedowy byl w tym modelu. Czy mial dyfer centralny a jesli tak to jaki np:czy centralny roznicowy czy aktywny centralny roznicowy czy centralny roznicowy z ograniczonym poslizkiem lub centralny roznicowy z ograniczonym poslizgiem i blokada? Jesli aktywny to jakie bylo Twoje odczucie szybkosci reagowania i skutecznosci. Jaka byla elastycznosc silnika np na 3 lub 4 biegu, chodzi mi o moment obrotowy. Czy pamietasz czy Outlander byl ciezszy czy lzejszy. No i czy posiadasz dane przyspieszenia auta np z 80-120km/h i jak sie maja z mocniejsza Kuga? Przyspieszenia od 0-100km/h raczej mnie nie interesuja bo oba samochody nie sa wyscigowe. Czy mozesz porownac pojemnosc bagaznika? Mysle ze jesli udzielisz nam tych odpowiedzi to dokladniej wszyscy beda mieli jakis punkt odniesienia i porownanie dwoch aut. Jesli bede mial troche czasu to postaram sie dowiedzic jak to jest w nowym modelu Outlandera i oczywiscie porownac go z nowa Kuga bo bedzie to bardziej uczciwe.

Bump:
Cytat:
Napisał Atlis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ssaramis - a może ty jeździć nie umiesz? ;-) może mieszkamy nie daleko, to Ci pokaże jakim mułem Kuga jest. :-P
Atlis, mysle ze prawdziwy mezczyzna a Ty na pewno nim jestes skoro powiedzial A to powie tez B. Ja nadal czekam na Twoj nr tel. Powiedziales ze pokazesz mi jak Kuga jezdzi a ja naprawde chcialbym sie czegos nauczyc. Pokazesz mi co potrafisz, nauczysz mnie jezdzic samochodem i opiszemy wszystko na forum jakim mistrzem kierownicy jestes. Poprosilem Cie abys przeslal mi nr tel private ale skrzynka nadal pusta. Mieszkamy w tym samym miescie wiec tak jak sam sugerowales nie bedzie problemu co bys mnie jezdzic nauczyl.
ssaramis jest offline   Odpowiedź z Cytatem