View Single Post
Stary 02-06-2014, 07:40   #1252
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: 2,5T i 2,2TDCI-testy,opinie,chipowanie

Byłem w piątek u Heko po witaminki dla Maxa. Podeszło 100 niutków. Po jeździe testowej stwierdziłem, że "dupy nie urywa". Teraz to odszczekuję! Samochód zupełnie inaczej się zbiera od 150 do 200kph. Można powiedzieć, że w tym przedziale jest jeszcze ciągle "żwawy", wcześniej się tylko bujał.
Stwierdzenie, że "dupy nie urywa" było chyba moim ogólnym żalem. Daaawno nie zmieniałem samochodu a poprzednio objeżdżałem FF2 2.0 tdci. Do tej pory ilekroć przesiadałem się do nowej bryki to przynajmniej początkowo podczas depnięcia do dechy miałem to nieziemskie odczucie odskakiwania głowy do tyłu. To była szczeniacka radocha. Taka jak oglądanie samochodów i szukanie tego który ma 250 na licznikuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Teraz w maxiu tego nie ma a ja czuję pewien zawód. Pewnie przez za twarde karczycho:] Inna sprawa, że nagnało mi się już 5k+ km a ja ciągle nie mogę się pożenić z Durashiftem:/
Żałuję, że z Foką nie udałem się do KRK! Mega błąd. A cytując klasyka to nawet WIELBŁĄD!

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem