Temat: [Mondeo 2007-2014] Klimatyzacja nie działa
View Single Post
Stary 26-05-2014, 21:10   #105
iderd
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Klimatyzacja nie działa

A więc tak pojechałem go mechaniaka i zostawiłem mu rozpisane co i jak na kartkach gdzie ma szukać i czego ma szukać i znalazł. "Błąd sterowania wentylatorem" może tylko oznaczać "fioletowy kabelek". W dwóch miejscach uwalony!! Z czego oni go robią z papieru? Dzięki za wszystkie posty które zostały napisane w tym temacie!!!!! WiejeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Robunio4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jak skomplikowane , czy nie? W ASO promocja za 70zł , opłaca się, czy robić samemu.
jest gdzieś na forum instrukcja wymiany filtra przeciwpyłowego? Ten filtr powinien być gdzieś przy skraplaczu klimatyzacji, może warto tam też wyczyścić i odgrzybić?
Powiem tak parę niecenzuralnych słów poszło ale 70 zł za wymianę proszę ja CiebieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zobaczysz, wymień sam i będziesz pan zadowolonyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nic trudnego!!
  Odpowiedź z Cytatem